МІТЕРІЯ - РЕСТОРАН М'ЯСНИХ ЗУСТРІЧЕЙ

Ресторан-мітерія «Здоровий Глузд» — це сучасний гастрономічний простір, пропонує гостям лаконічне меню, в якому немоє випадкових страв. Кожен рецепт створений відомі шеф-кухарем Юрієм Приєсмьким, який активно просуває ідею локального продукту, новаторського смаку і креативної архітекрути до кожної страви.

Незвичайна назва відображає концепцію ресторану, бо тут у всьому керуються раціональним підходом. Гості мітерії — це люди які вміють самі заробляти і хочуть отримати якісну їжу і сервіс за розумні гроші. Всі страви готуються виключно з якісних локальних продуктів, тому що вважають, що найсмачніше — це рідне.

Інтер’єр ресторану виконаний в дусі часу, в ньому багато денного світла і розумне зональне розділення. Можна комфортно розташуватися біля великих вікон, замовити столик з комфортним кріслами в стилі 60-х, провести дегустацію у центрального сommunication table або сісти в затишних нішах для приватних розмов.

Гастрономічною візитівкою мітерії визнано м’ясо приготоване на деревному вугіллі в хоспері (Josper). Класичним доповненням до м’яса вважається келих червоного вина, але якщо вам хочеться змінити стандарти — скористайтеся коктейльної картою. Винна пропозиція ресторану варта окремої згадки та складена з прицілом на демократичність.