ГАСТРОНОМІЧНА ПОДОРОЖ: АЗІЯ

Забронювати стіл можна онлайн або за номером телефону: +38 (098) 665-19-44

Азіатська східна кухня представлена ​​двома регіонами: Південно-Східним і Далекосхідним. До першого належать сінгапурська, тайська, в’єтнамська, індонезійська кухня, які представляють собою цікаве змішання китайської, індійської, арабської та навіть європейської (завдяки численним переселенцям). До другого – найпопулярніші в даний азіатські кухні: китайська, японська, корейська.

Відрізняє страви цих кухонь велика кількість риби і морепродуктів, які гармонійно поєднуються з рисом або локшиною, а також соусами і спеціями в основних блюдах. Про їхню користь ходять легенди, і вони повністю їх виправдовують.

На особливу увагу заслуговують перші страви цих країн. Національна азіатська кухня рекомендує багато супів, наприклад японський суп кимчи (хоча корейці його вважають своїм національним блюдом) або китайський вонтон, дуже схожий на наш прозорий суп з пельменями.

Наш бренд-шеф Юрій Приємський – визнаний мастер кулінарних справ, який входить до топ-25 найкращих кухарів України за версією видання «Фокус», створив меню зі страв-хітів Східної Азії.

Запрошуємо вас до гастрономічної подорожі в Східну Азію, що буде тривати в мітерії “Здоровий грузд” з 18 вересня до 10 листопала!

Салат з тунцем, кунжутом та апельсинами

Кімчі з реберцями

Том Кха з лобстером

Татакі з яловичини з трюфельним понзу

Філе качки том-ям

Кальмар на грилі з імбирним соусом

Філе міньйон з гострим соєвим соусом, сіллю норі та гливами

Манго десерт

Забронювати стіл можна онлайн або за номером телефону: +38 (098) 665-19-44

0