fbpx
Київ, вул. Саксаганського, 68/21
Пн - Нд: 10:00–22:00
Резерв столу
0 грн.

Дегустаційні сети з доставкою

КИЇВ, ВУЛ. САКСАГАНСЬКОГО, 68/21
+38 (098) 665-19-44
ПН—НД: 11:00–23:00

Ресторанна мода також існує і про це говорить новий формат їжі – дегустаційні сети або набір авторських страв.
Свою ідею здійснив шеф з Чикаго Чарлі Троттер ще 20 років тому, і його задумка припала до душі багатьом гурманам. Дегустаційний сет – це набір авторських страв, при створенні яких майстер показує свій статус, професіоналізм і політ фантазії.
Для гостей закладу – це відмінна можливість познайомитися з концепцією і меню ресторану, покуштувати страви-візитки і оцінити майстерність шефа. В сети включені кілька страв, пов’язаних між собою однією тематикою. Крім того, для подачі характерний творчий підхід і креативна презентація.

Ще недавно такого формату в Україні практично не було, в той час, коли створення дегустаційних сетів для гостей було звичайною справою для європейських ресторанів з мішленівським статусом.
Сьогодні дегустаційні сети від шефа демонструють активний розвиток кулінарної культури в столиці.
У ресторані «Здоровий Глузд» ми презентуємо унікальну пропозицію – дев’ять кілограмових сетів, що включають в себе стейки, ребра, мідії, морепродукти, краба, лобстера і багато іншого.
Дев’ять пропозицій – дев’ять страв. Це справжня знахідка для компанії з 4-6 чоловік. Такі акційні пропозиції за приємними цінами унікальні за своїм складом і подачею.
Так, наприклад, BIG RIBS SET складається з кілограма свинячих ребер, подвійної печеної картоплі, соусу і двох піт, а BIG LANGOUSTINE – з одного кілограма лангустінов, запеченої картоплі, двох соусів і двох піт.

І це тільки два приклади з дев’яти авторських наборів. Більш докладно про всі пропозиції можна дізнатися в розділі «Дегустація». А інша справа за малим – вибрати один або кілька сетів, запросити друзів і оцінити неперевершений смак кожного блюда.
Гастрономічний сет проходить в нашому ресторані місяць, за бажанням можна додати спеціально підібране вино з винної карти, яка представлена відомими і ексклюзивними винами.
Ми розуміємо, що не всі можуть розпоряджатися своїм часом, так як хочеться. Саме для зайнятих людей в Мітерії-ресторані М’ясних зустрічей передбачена опція «Доставка», якою може скористатися будь-який бажаючий.
Що для цього потрібно?
Просто зайти на сайт, зробити онлайн-заявку, вказати місце і час доставки.
Такий сервіс заощадить не тільки ваш час, але і дозволить взяти участь, хоч і віддалено, в дегустації яскравих і незвичайних страв.

Додано.