fbpx
Київ, вул. Саксаганського, 68/21
Пн - Нд: 10:00–22:00
Резерв столу
0 грн.

Доставка їжі з ресторану в Києві

Реалії життя сучасної людини в мегаполісі такі, що стрімкий темп життя, робота, постійний брак часу, великі відстані на переїзди, пробки на дорогах забирають багато часу і сил.
За всією цією метушнею ховається проблема нерегулярного прийому їжі, нездоровий раціон, що включає їжу швидкого приготування. Якісна їжа дає організму сили, енергію на цілий день, підвищує працездатність і загальне самопочуття.
Небагато залишилося тих людей, які вважають, що, страви, приготовані в ресторанах, не можуть бути якісними і корисними.

Доставка їжі з ресторану в Києві

Замовляйте доставку за телефоном:

КИЇВ, ВУЛ. САКСАГАНСЬКОГО, 68/21
+38 (098) 665-19-44
ПН—НД: 11:00–23:00

М’ясний ресторан «Здоровий Глузд» готовий розвіяти ці стереотипи і домисли недоброзичливців.

У чому перевага доставки їжі додому, в офіс?

  • Різноманітне меню.
  • Економія часу.
  • Ексклюзивність страв.
  • Висока якість послуг.
  • Заявка-онлайн або по телефону.
  • Зручна оплата.

Мітерія «Здоровий Глузд» пропонує своїм клієнтам опцію «Доставка» з великим вибором авторських страв від відомого шеф-кухаря.

Якщо раніше вважали, що можна замовити доставку тільки піци і ролів, то сьогодні все змінилося – зайдіть в меню нашого ресторану і виберіть все, що завгодно.

Головним фаворитом нашого закладу вважається м’ясо, приготоване на деревному вугіллі в хоспері. Найпопулярніші стейки, з різним ступенем прожарювання, вразять вас вишуканим смаком, соковитістю і креативної подачею.

Звертаємо вашу увагу на нову пропозицію ресторану «Здоровий Глузд» – дегустацію одного або кілька сетів, куди входять стейки, ребра, морепродукти, риба, соуси та багато інших страв. Цю трапезу можна розділити з колегами, так як загальна вага набору становить один кілограм.

зазначений час вас чекає ситний ланч зі свіжих і натуральних продуктів.
Для тих, хто знаходиться поруч з вулицею Саксаганського 68/21, в центрі столиці, ми пропонуємо ще одну пропозицію – «Ситний обід», який можна замовити заздалегідь по телефону на наступний день та забрати його самостійно в зазначений час.

Ми дорожимо своєю репутацією і робимо все, щоб наш сервіс був доступний кожному. Доставка залишається і буде завжди актуальною, особливо для тих людей, які цінують свій вільний час і використовують його для спілкування зі своєю сім’єю і друзями.

Замовляйте додому і на роботу сніданок, обід і вечерю, харчуйтеся регулярно і смачно, радуйте себе кулінарними шедеврами і бережіть своє здоров’я.

Замовляйте доставку за телефоном:

КИЇВ, ВУЛ. САКСАГАНСЬКОГО, 68/21
+38 (098) 665-19-44
ПН—НД: 11:00–23:00

Додано.