fbpx
Київ, вул. Саксаганського, 68/21
Пн - Нд: 10:00–22:00
Резерв столу
0 грн.

Ресторан американської кухні

КИЇВ, ВУЛ. САКСАГАНСЬКОГО, 68/21
+38 (098) 665-19-44
ПН—НД: 11:00–23:00

Американська кухня повністю відображає менталітет американської нації і для неї характерні раціональність і масовість. Не випадково її основними продуктами стали ковбасні вироби, бутерброди, готові напої: віскі, коктейлі, пиво, соки.
Однак, з часом, кулінарні звичаї змішалися національними стравами іммігрантів, які приїжджали з усього світу. Так, наприклад, «гамбурзькі біфштекси» і сосиски перетворилися в гамбургери і хот-доги, прижилася італійська піца і китайські страви. Так створювалася кухня Америки.
Візитною карткою гастрономічного уподобання американців є м’ясо, приготоване на грилі: курятина, яловичина, свинина. Прийнято пекти картоплю і м’ясо на вугіллі, не чужі і рибні страви. Все це приправляється маринадом, до складу якого входять часник, різні види перцю, гвоздика, мускатний горіх, кориця, імбир та ін.
Не можна не відзначити національні страви, улюблені всіма американцями – ростбіф з кров’ю та стейки.

Обраний нами формат відображає філософію «Здорового глузду». Ми спеціалізуємося на м’ясний кулінарії, стейках, субпродуктах та інших м’ясних стравах. В меню ресторану присутні страви різних країн, в тому числі Сполучених Штатів Америки.
Окремо скажемо про стейки.
Візитівкою Мітерії вважається м’ясо, приготоване на деревному вугіллі в хоспері. Наша пропозиція включає досить великий асортимент стейків, приготованих з українського м’яса: Філе міньйон, Нью-Йорк, Рибай, Томагавк, Ті-Боун, які приготовані за всіма правилами стейкового мистецтва.
Рекомендуємо звернути увагу на дегустаційні сети, авторські набори від нашого шеф-кухаря Юрія Приємського, до складу яких входять і стейки, і ребра, і морепродукти, і печена картопля, і пита та багато інших страв. Вага одного набору становить один кілограм і такою порцією можна нагодувати компанію з 4-6 чоловік.

Наше меню багато в чому відображає американську кухню. Доповнити свою трапезу ви можете, заглянувши в вину або коктейльну карти, які заслуговують на особливу увагу.
Зручні крісла, багато природного світла вдень, який проникає крізь великі вікна, і приглушене освітлення ввечері, приємна музика, правильне зонування простору, відокремлені ніші для приватних бесід, незвичайна подача і ексклюзивні страви допоможуть вам на пару годин переміститися в цю дивовижну країну – Сполучені Штати Америки.

Додано.