fbpx
Київ, вул. Саксаганського, 68/21
Пн - Нд: 10:00–22:00
Резерв столу
0 грн.

Ресторан для двох

КИЇВ, ВУЛ. САКСАГАНСЬКОГО, 68/21
+38 (098) 665-19-44
ПН—НД: 11:00–23:00Вибір ресторану для романтичного побачення вимагає особливо підходу. Все повинно пройти ідеально: вид на центр столиці, приємний і ненав’язливий сервіс, спокійна приваблива атмосфера, вишукані страви та особливі напої.
Романтичним може бути не тільки вечеря – ранок буде ще добрішими, якщо його почати з побачення. Для вдалого початку дня відвідайте наш ресторан і порадуйте себе і свою близьку людину ароматною кавою і смачною випічкою.
Наш ресторан «Здоровий Глузд» розташований в історичному центрі столиці, зовсім поруч з Парком ім. Т. Г. Шевченка, Ботанічним садом імені академіка Фоміна, площею Льва Толстого.

Така незвичайна назва означає раціональний підхід в будь-якій справі.
Саме тому в меню зібрані хіти світової кухні, рецепти яких створювалися багато десятиліть. Кожна страва створена відомим шеф-кухарем Юрієм Приємським, який активно просуває ідею новаторського смаку і незвичайної подачі.
Інтер’єр, створений сучасними дизайнерами, має привести до милої бесіди, спогадів та зізнань у коханні. Величезні вікна дають багато світла і дозволяють в повній мірі помилуватися вуличним пейзажем.
Щоб відчути зворушливий момент і насолодитися спілкуванням один з одним, у нас передбачені спеціальні ніші, які приховають вас від сторонніх поглядів і інших відвідувачів.
Ви можете замовити традиційні страви різних країн: Португалії, Іспанії, США, Китаю, побалувати себе і свою супутницю вишукуваннями національної кухні. Зверніть увагу на авторські інтерпретації добре відомих страв. Наприклад, телятина том ян подається з хрусткими овочами, а теляча вирізка rare – з соусом, до складу якого входять імбир, лемонграс та червоний чилі.
М’ясний ресторан не може обійтися без стейків. Для справжніх поціновувачів м’ясних страв ми ввели в меню і класичні, і альтернативні стейки, які готуються за всіма правилами стейкового мистецтва – смажаться на деревному вугіллі в хоспері.

Келих хорошого вина наповнить трапезу новими фарбами. Винну карту становив кращий сомельє України 2014 року Олексій Гижко з 12-річним стажем. Вона представлена «відмінними» і «чудовими» напоями, де перші – відомі та зрозумілі, другі – ексклюзивні, але не менш популярні.
Коктейльна карта представлена 15-ма позиціями, які умовно поділяються на три групи: класичні, авторські і ті, які представляють немасову коктейльну культуру в світі.
Красиво сервірований стіл, свічки, тиха музика, нічний Київ за вікном – що може бути краще ідеального побачення?

Додано.