fbpx
Київ, вул. Саксаганського, 68/21
Пн - Нд: 10:00–22:00
Резерв столу
0 грн.

Ресторан в центрі Києва

КИЇВ, ВУЛ. САКСАГАНСЬКОГО, 68/21
+38 (098) 665-19-44
ПН—НД: 11:00–23:00

Світлий і древній Київ. Це – місто з позитивною енергетикою, доброзичливими людьми і численними пам’ятками. Не випадково, для багатьох, особливий інтерес представляє серце столиці – її центр.

Більше 1,6 млн гостей зустрічає щорічно українська столиця. Зелений чисте місто надає зарубіжним і вітчизняним гостям приємне враження.

Золоті ворота зі своєю давньою історією, Парк імені Шевченка (улюблене місце відпочинку киян), неймовірної краси Ботанічний сад імені академіка Фоміна, Університет імені Т. Г. Шевченка, червоний корпус якого є одним з найбільш примітних будівель Києва – все це зосереджено в серці Києва, причому в безпосередній близькості один від одного.

Таке зручне розташування дозволяє максимально охопити цікаві локації, розширити свій кругозір і одночасно перепочити після тривалої прогулянки.

Після насиченої екскурсії у вас виникне правомірне запитання: «Де поїсти в центрі Києва?

Ми пропонуємо вам відвідати наш м’ясний ресторан «Здоровий Глузд», який знаходиться поруч з вищеописаними місцями. Розташовуйтеся в зручних кріслах біля великих вікон, відчуйте атмосферу спокою і задоволення, скуштувавши страви нашого унікального меню.

Наш ресторан – це сучасний гастрономічний простір, в якому кожне блюдо, представлене в меню, має новаторський смак і креативну подачу.

Порадувати себе кулінарними шедеврами можуть любителі як національної, так і європейської кухні. Салати, закуски, супи, рибні страви, всілякі гарніри і соуси, десерти здивують своїми смаковими якостями найсуворіших гурманів.

На окрему увагу заслуговують м’ясні страви, приготовані на деревному вугіллі в хоспері. Справжнім м’ясоїдам припадуть до душі соковиті та ніжні стейки, приготовані за всіма правилами високої технології кулінарного мистецтва.

Є в нас і спеціальна пропозиція, наприклад, «Ситний обід», який можна замовити заздалегідь, забрати його і поїсти в зручному для вас місці, не витрачаючи час на приготування та переїзди.

Зручне розташування ресторану «Здоровий Глузд» в центрі столиці, смачні страви, приємний інтер’єр і висока якість обслуговування дозволять вам поставити ще один плюсик в список вражень від подорожі по нашій гостинній столиці.

Додано.