fbpx
Київ, вул. Саксаганського, 68/21
Пн - Нд: 10:00–22:00
Резерв столу
0 грн.

Стейк-хаус в центрі Києва

Стейк-хаус в центрі Києва

КИЇВ, ВУЛ. САКСАГАНСЬКОГО, 68/21
+38 (098) 665-19-44
ПН—НД: 11:00–23:00

Сьогодні можна почути багато версій з приводу виникнення стейків. Одні з них достовірні, інші – не дуже. Найчастіше стейком вважають звичайний шматок м’яса, приготований на відкритому вогні, а то і просто на сковороді, плутаючи їх зі звичайною відбивною, антрекотом або м’ясом по-французьки.
Справжній стейк може бути тільки з яловичини особливих сортів. Основу стейкової культури складають соковиті мармурові, з яскравим смаком: Рибай, Тендерлойн і Стріплойн. Як правило, вони готуються з таких м’ясних порід, як чорний ангус або абердин-ангус, з використанням тільки нерухомої м’язи на спині.

Є й альтернативні варіанти, що становлять лише десяту частину туші – делікатесні мармурові стейки.
В Україні стейкова культура стрімкими темпами розвивається. Якщо раніше в країні переважали молочні породи, а м’ясних практично не було, то сьогодні, завдяки спеціальному виведенню тварин і годівлі їх злаками, можна сміливо говорити про «мармуровість» в м’ясі.
Для справжніх цінителів і м’ясоїдів дуже важливо, щоб при приготуванні стейків дотримувалися всіх правил його приготування: починаючи від оброблення, правильного прожарювання та способу приготування.
Ресторан «Здоровий Глузд» – простір для ваших гастрономічних задоволень. Ми використовуємо тільки фермерські продукти українських виробників. Ми знаємо, як приготувати справжній стейк і готуємо його на деревному вугіллі в хоспері Josper.

Стейк-хаус в центрі Києва дає нашим клієнтам багато переваг:

  • Зручне місце розташування
  • Близькість історичних місць, парків і яскравих пам’яток.
  • Відпочинок в спокійній і тихій атмосфері
  • Смачну їжу з креативної подачею
  • Приємний ненав’язливий сервіс

Наші відвідувачі відзначають великий вибір якісно приготованих стейків, з урахуванням побажань в плані прожарювання, баланс між кухнею-обслуговуванням та дизайном закладу, приємне спілкування з обслуговуючим персоналом.
Що може бути краще, ніж посидіти в приємній компанії, насолодитися смачною їжею, випити келих червоного вина і відпочити після напруженого робочого дня?
Відзначимо, що, вибравши в меню вподобане блюдо, скориставшись послугою «Доставка», зробивши онлайн-заявку, ми доставимо ваше замовлення без затримок і обов’язково вчасно.

Додано.